Seva 3

4 rokov
Počet dielikov

• , zakúpené v Bambino.sk

• Skvelá seva ...

Stavebnica bola kúpená pre vnuka, ktorý bude mať 4 roky, páčila sa mu, len sám to nedokázal skladať, museli sme mu to ukázať, je to náročnejšia stavebnica pre neho, ale po 2 dňoch skladania sa zapojil a niečo aj sám postavil. Stavebnica je veľmi tvorivá a šikovná. Páči sa nám.

• , zakúpené v Perinbaba.sk

Poznám ju od detstva a som rád, že sa ešte vyrába a dá sa kúpiť.

Druh
35 x 33 x 6 cm
Vek od
4 rokov
Počet dielikov

Stavebnica SEVA 3: stavebnica Seva 3 je variabilná polytechnická skladačka, z ktorej môžu deti postaviť stavebný žeriav, mašinku s vagónom, nákladné auto, mlyn a ďalšie podľa priloženého návodu alebo vytvoriť vlastné stavby a výtvory podľa fantázie stavebnica SEVA je systém, ktorý umožňuje vytvárať funkčné zostavy, podporuje rozvoj fantázie dieťaťa neobsahuje ftaláty princíp stavania je veľmi jednoduchý, voľne kombinovateľný a ľahko pochopiteľný

Vlastnosti: stavebnicu je možné kombinovať so všetkými ostatnými typmi stavebníc SEVA vhodné pre deti od 4 rokov v balení nájdete 537 dielikov

• , zakúpené v Bambino.sk

• Skvelá seva ...

• , zakúpené v Perinbaba.sk

Poznám ju od detstva a som rád, že sa ešte vyrába a dá sa kúpiť.

• , zakúpené v ToyFactory.sk

• Ideálna stavebnica pre všetky vekové kategórie

ideálna stavebnica pre celú rodinu

• , zakúpené v HEJ.sk

je to take ako ma byt

• , zakúpené v Alza.sk

klasická stavebnica rozvíjajúca predtavivosť detí

• , zakúpené v Megahračky.sk

nepýtajte sa na blbosti, lezie mi to na nervy

• , zakúpené v Alza.sk

• Diely sú pevné

Je vhodná pre deti a páči sa im.

• jednoznacne lepsie ako lego

mal som ju v detstve

• , zakúpené v Megahračky.sk